“Motive të forta”, nuk ishte gati darka, 60-vjeçari vret gruan

“Motive të forta”, nuk ishte gati darka, 60-vjeçari vret gruan
Një burrë 60- vjeçar është arrestuar pas vrasjes së gruas së tij. Për motivin e vrasjes ai i tha policisë se bashkëshortja i shërbeu darkën më vonesë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Indi. Ashok Kumar kur qëlloi në kokë gruan e tij 55 vjeçare Sunaina, ishte edhe në gjendje të dehur.

Sipas policisë lokale, Kumar shkoi në shtëpi i dehur dhe kur po priste darkën gruaja u përpoq ta qortonte për pirjen, çka mjaftoi që Ashok të  irritohej dhe të qëllonte gruan për vdekje.

/a.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: