Aksident  në Bulevard, autobusi i Tiranës së Re përplas gruan dhe fëmijën

Aksident  në Bulevard, autobusi i Tiranës së Re përplas gruan dhe fëmijën
Autobusi i linjës së "Tirana e Re" ka aksidentuar një grua dhe fëmijën e saj të mitur përballë Piramidës  në Bulevardin "Dëshmorët e Kombit".

Të lënduarit janë dërguar në spitalin e Traumës dhe mësohet se janë jashtë rrezikut për jetën ndërkohë që polica është duke zbardhur shkakun e këtij aksidenti. /s.i/afp/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: