Barcelona kërkon fonde, ja 3 lojtarët që thonë "lamtumirë" në janar

Barcelona kërkon fonde, ja 3 lojtarët që thonë "lamtumirë" në janar
E thënë edhe më parë, Barcelona po planifikon të ngushtojë rrethin e lojtarëve të saj që prej merkatos dimërore në janar.

Duket se Ernesto Valverde kërkon të grumbullojë fonde për ndonjë blerje të bujshme teksa kërkon largimin e tre lojtarëve të njohur gjatë janarit.

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona do t’i thotë lamtumirë këtyre futbollistëve nëse oferta të duhura arrijnë për ta në janar: Arda turan, Denis Suarez dhe Rafihna. /f.ç/Albanian Free Press Online/

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: