Bes Kallaku dhe shegët e Ijes në Presidencë!

Bes Kallaku dhe shegët e Ijes në Presidencë!
Jo vetëm shegët e Ijes janë të mrekullueshme.

Sot në Presidencë me Bes Kallakun për “Javën e Fëmijëve Jetimë”.

Ka qenë ky mesazhi i Presidentit Ilir Meta, teka ka shpërndarë edhe një foto me aktorin Bes Kallaku në një bahçe me shegë.

Por ka pasur edhe ndonjë shaka nga ndjekësit e faqes zyrtare të presidentit Meta në profilin Facebook, “Kujdes kur del me Besin se është me LSI e po ankohet Rilindja pastaj,” – ka komentuar një nga ndjekësit e tij.

/a.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: