Dy teniste 30-vjeçare, njëra krah Schweinsteiger e tjera çuditërisht beqare!

Dy teniste 30-vjeçare, njëra krah Schweinsteiger e tjera çuditërisht beqare!
E famshme, e pasur, e bukur. Pasi ka mbaruar edhe turneun e fundit të tenisit, 30-vjeçarja Maria Sharapova është shfaqur e vetme duke pushuar në Hualalai. Por edhe pse e vetme, e lumtur.

E çuditshme gjithashtu.

Për më tepër tenistja bukuroshe ruse u ka qëndruar gjithnjë larg historive rozë. Ndryshe u shfaq tenistja bukuroshe serbe, Ana Ivanoviç, e cila festoi këtë javë ditëlindjen e 30-të duke marr urimin  e parë nga Bastian Schweinsteiger, ish-lojtari i kombëtares gjermane, “Gëzuar ditëlindje dhe uroj më të mirat në jetë. Nuk gjen fjalë të përshkruar sa me fat jam që të kam në krah,’ – theksoi ai.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: