Einxhel vdes për tualetet

Einxhel vdes për tualetet
Me shpatulla për pllakash, në një tualet shtëpie ose bari, nuk është hera e parë që Einxhel Shkira parapëlqen këto foto “hot” nëpër tualete e duke flirtuar rëndë me pasqyrat e mëdha. Teksa dekolteja po shpërthen, edhe kjo jo e pazakontë për të, Einxhel zgjedh një fustan shumë seksi, kuq e zi dhe flokët si të lagur kurorëzojnë portretin me shumë grim e buzët në pozicion puthjeje të nxehtë. Einxhel, e dashur, mos vallë tualeti sikur e zbeh pak bukurinë tënde “tronditëse”?

Shpërndajeni me miqtë tuaj: