Gjermania, Spanja dhe Argjentina prezantojnë fanellat për "Rusi 2018"

Gjermania, Spanja dhe Argjentina prezantojnë fanellat për "Rusi 2018"
Gjigandi i veshjeve sportive Adidas ka publikuar fanellat e reja të Argjentinës, Spanjës dhe Gjermanisë për Kupën e Botës “Rusi 2018”

Tre nga kombëtaret më legjendare që kanë siguruar kualifikimin në Kupën e Botës janë Argjentina, Spanja dhe Gjermania të cilat kanë publikuar fanellat e reja.

Të tre këto Kombëtare do t’i kenë fanellat me ngjyra tradicionale, por me dizajnë të ndryshëm prej herëve të kaluara.

Kupa e Botës do të zhvillohet nga 14 qershor deri më 15 korrik të vitit 2018. /f.ç/

Foto: Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: