I paralizuar bie nga shkallët, ndërron jetë 60-vjeçari nga Elbasani

I paralizuar bie nga shkallët, ndërron jetë 60-vjeçari nga Elbasani
Një 60-vjeçar ka humbur jetën në qytetin e Elbasanit pasi ka rënë nga shkallët.

Viktima mësohet se ka qenë një person me aftësi të kufizuara

“Nga veprimet e para konstatuan se shtetasi A.M., 60 vjeç banues në Elbasan i cili ishte i paralizuar, në Lagjen “Luigj Gurakuqi” aksidentalisht ka rënë nga shkallët e katit të parë të pallatit dhe më pas ka ndërruar jetë” informon policia.

 

f.ç/Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: