Mimoza e mban fort Seldin

Mimoza e mban fort Seldin
Lidhja e tyre bëri bujë, u mohua nga të dy, por pasioni ishte aq i shpejtë sa që një rrufe ishte dhe fejesa.

Madje nuk do të jetë habi që të martohen po me të njëjtin ritëm.

Duken shumë të dashuruar këngëtari Seldi me këngëtaren e ëmbël, Mimoza Shkodra.

Por duket se përveç dashurisë, ka dhe shumë xhelozi, sepse Mimoza bukuroshe e di fort mirë se i fejuari i saj është shumë i dëshiruar në Shqipëri nga vajzat bukuroshe, ndaj nuk lë rast pa pozuar në foto me të, duke e shtrënguar fort.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: