Ronaldo, në ditët "e fundit" tek Real Madrid

Ronaldo, në ditët "e fundit" tek Real Madrid
Duket se forma jo e mirë e Cristiano Ronaldos dhe mungesa e golave ka vënë në mendime drejtuesit e "los blancos".

Mediat spanjolle dhe portugeze shkruajnë se, sulmuesi i Realit të Madridit po kalon ditët e fundit me klubin mbretëror.

32 vjeçari refuzoi të nënshkruante kontratë të re me Realin, vendim ky që ka hedhur dyshime se CR7 do i japë lamtumirë skuadrës që në fund të këtij sezoni.

/f.ç/Albanian Free Press Online/

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: