Zajmina seksi edhe në shtatzani

Zajmina seksi edhe në shtatzani
Vajza bukuroshe e showbiz-it shqiptar, këngëtare dikur e tashmë në biznesin e modës, Zajmina Vasjari është në pritje të ëmbël prej disa muajsh. Por kjo nuk e ka bërë atë të heqë dorë nga feminiliteti i saj dhe mbi të gjitha, nga sensualiteti që e ka karakterizuar gjithmonë. Në këtë foto hipnotizuese, ajo shfaqet me një fustan blu, me një të çarë të thellë anash dhe dekolte të dukshme. Veshja lë të duket edhe barkun e rritur të Zajminës, që, në pritje të ëmbël, duket më seksi si kurrë ndonjëherë.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: