Linda Jarani feston ditëlindjen

Linda Jarani feston ditëlindjen
Ajo është një aktore e re që po provon suksesin në skenën e spektaklit të humorit “Portokalli” por Linda Jarani ka shumë vite eksperiencë në teatër dhe në ekran. Elegante tej mase, ajo ka festuar ditëlindjen e saj, e veshur me një fustan shumë seksual, që zbulon finesën e këmbëve të saja. Linda më shumë se sa një aktore, duket si një modele, siluetën e së cilës, shumë aktore do e kishin zili.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: