Skënderbeu dhe Kukësi, ndeshje miqësore me Bursasporin në Turqi

Skënderbeu dhe Kukësi, ndeshje miqësore me Bursasporin në Turqi
Dy skuadra të Superiores shqiptare, Skënderbeu dhe Kukësi, do të ndeshen me skuadrën turke Bursaspor mes datave 4-12 janar 2018.

Ndeshjet miqësore do të luhen në kuadër të fazës së përgatitjes përgatitore dimërore në Antalia

“Bursaspor do të zhvillojë ndeshje miqësore me 3 klube brenda 9 ditëve. Përveç klubit turk të Ligës së Dytë, Altinordu, do të përballet edhe me dy klubet nga Shqipëria, Skënderbeu dhe Kukësi”, bëhet i ditur në një njoftim të publikuar nga faqja elektronike e klubit turk. /a.a/ Albanian Free Press Online/

Foto: Google

Shpërndajeni me miqtë tuaj: