Aksidenti, kamioni përplas autoveturën ja çfarë ndodhi

Aksidenti, kamioni përplas autoveturën ja çfarë ndodhi
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën e “Rinasit”. Një kamion me rimorkio ka përplasur një autoveturë.

Nga të dhënat e para mësohet se ka vetëm dëme materiale.

Përplasja ka ndodhur në kryqëzimin e rrugës që të çon në Laknas dhe asaj që çon në Bërxull.

(Foto: Google)

Shpërndajeni me miqtë tuaj: