Alban Meha prezantohet me shqiponjën në Jordani

Alban Meha prezantohet me shqiponjën në Jordani
Fantazisti shqiptar Alban Meha është prezantuar sot në Jordani me ekipin Al Faisaly.

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare është pritur me entuziazëm nga ekipi i vendit arab.

Ai mban edhe shqiponjën, simbol i kombit shqiptar dhe siç duket edhe i klubit të tj të ri, Al Faisaly.

Alban Meha është një ndër lojtarët e paktë shqiptarë që ka ndryshuar ekip.

Naser Aliji, Ergys Kaçe, Ledian Memushaj e Armando Sadiku pritet gjithashtu të kryejnë lëvizjet e tyre gjatë merkatos së janarit.

/a.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: