Ja kush është bukuroshja e emëruar në krye të burgut të grave në Tiranë

Ja kush është bukuroshja e emëruar në krye të burgut të grave në Tiranë
Jetmira Sula nga Gjirokastra është drejtoresha e sapo emëruar në krye të burgut të grave në Tiranë.

Sipas mediave, Sula ka zëvendësuar në detyrë Xhoi Jakajn.

Menjëherë pas emërimit në këtë pozicion Sula ka tërhequr vëmendjen e mediave për shkak të pamjes mjaft tërheqëse dhe fotove që ka publikuar në rrjetet e saj sociale. /f.ç/Albanian Free Press Online/

 

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: