Partizani përforcohet me një brazilian dhe një kosovar (vjen nga Inter Turku i Finlandës)

Partizani përforcohet me një brazilian dhe një kosovar (vjen nga Inter Turku i Finlandës)
Pas largimeve të janarit të disa lojtarëve titullarë, Partizani ka nisur me përforcimet.

Me ekipin e të kuqve bashkohen braziliani Lukas dhe mbrojtësi Egzon Belica.

Të dy lojtarët janë prezantuar para ekipit dhe kanë nisur sot zyrtarisht karrierën me të kuqtë në Antalia.

Belica, 27-vjeç vjen nga Finlanda ku ka luajtur me Inter Turku.

Senegalezi Emeth Fall është në provë dhe po vëzhgohet nga trajneri Starova.

Përforcime të tjera priten n♪7 ditët nw vijim.

/a.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: