Presidenti Meta uron nga Korça, 27-vjetorin e "Rilindjes Demokratike"

Presidenti Meta uron nga Korça, 27-vjetorin e "Rilindjes Demokratike"
Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka uruar përmes një foto 27 vjetorin e themelimit të gazetës “Rilindja Demokratike”.

Nga Korça, mes dy gazetarëve, Meta shkruan se i uron gazetës së parë opozitare "Rilindja Demokratike" shumë suksese e jetë të gjatë.

"Sot në 27-vjetorin e gazetës së parë opozitare "Rilindja Demokratike" i uroj nga Korça, shumë suksese e jetë të gjatë, bashkë me dy gazetarët e njohur Çim Peka dhe Fahri Balliu" shkruan Presidenti Meta. /f.ç/Albanian Free Press Online/

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: