Ronaldo "hedh" sytë nga PremierLiga, por jo tek United

Ronaldo "hedh" sytë nga PremierLiga, por jo tek United
Duket se ylli i Real Madrid po mendon largimin nga Spanja për t’u rikthyer sërish në Premierligë por këtë herë jo tëk United.

Sipas Don Balon, portugezi është i lidhur me një largim të mundshëm nga Santiago Bernabeu dhe Chelsea është i interesuar për të.

Ky lajm zhgënjen shumë tifozët e Manchester Unitedit, tek e cila skuadër kishte luajtur për gjashtë sezone.

Ronaldo ka kontratë me Realin deri në qershor të vitit 2021. /f.ç/Albanian Free Press Online/

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: