VIDEO–HUMOR/ Si e djeg hashashin polici shqiptar

VIDEO–HUMOR/ Si e djeg hashashin polici shqiptar
Një video humoristike qarkullon në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për një polic që është ngarkuar për të djegur një grumbull bimësh kanabisi.

Polici i lag me benzinë dhe u vë flakën, por rrezikon të digjet edhe vetë. /a.a/ Albanian Free Press Online/