VIDEO/ Vajza, kujdes kur rrini lakuriq në tarracë, mund të ndodhë që sipër t’ju kalojë...

VIDEO/ Vajza, kujdes kur rrini lakuriq në tarracë, mund të ndodhë që sipër t’ju kalojë...
Dronët po përdoren gjithnjë e më shumë për filmime në lartësi.

Atyre u montohet një kamera dhe lëshohen duke u komanduar nga distanca.

Por duke u ngjitur sipër, ky dron ka filmuar edhe një vajzë gjysmë lakuriq, që bënte banjo dielli.

Vajza e ka kuptuar se po filmohej dhe ka marrë një fshesë me bisht për të goditur dronin.

Por ishte vonë. /a.a/ Albanian Free Press Online/