VIDEO/ A e shkatërruan alienët këtë raketë kozmike? Në pamje duket një objekt i çuditshëm

VIDEO/ A e shkatërruan alienët këtë raketë kozmike? Në pamje duket një objekt i çuditshëm
Një video e publikuar nga ‘The Daily Mail’ tregon një raketë që testohet për fluturime kozmike në poligonin ushtarak të Cape Canaveral në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Raketa ka shpërthyer dhe është djegur pa arritur të nisej.

Po në këtë video, pak sekonda para shpërthimit, duket një objekt misterioz në qiell.

A janë alienët që e shkatërruan këtë raketë?

Kjo është një pyetje që as prestigjozja britanike nuk është në gjendje t’i përgjigjet.