VIDEO E PABESUESHME/ Qeni sulmon lopën, si mendoni se përfundon ndeshja kokë më kokë?

VIDEO E PABESUESHME/ Qeni sulmon lopën, si mendoni se përfundon ndeshja kokë më kokë?
Një pamje e pabesueshme ajo që do të shikoni në këtë video.

Një qen ka sulmuar një lopë.

Lopa ul kokën që ta godasë me brirë dhe përplasen kokë më kokë, por shikoni rezultatin... /a.a/ Albanian Free Press Online/