VIDEO/ Plas sherri me grushta mes të ftuarve në emisionin shqiptar, ja pamjet

VIDEO/ Plas sherri me grushta mes të ftuarve në emisionin shqiptar, ja pamjet
Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive.

Sipas Top Story kjo video është hequr nga qarkullimi./f.ç/Albanian Free Press Online/