Aktorja shqiptare: Meshkujt bëj sikur nuk i kam qejf, ata vijnë vetë, vetëm njëri nuk erdhi sepse...

Aktorja shqiptare: Meshkujt bëj sikur nuk i kam qejf, ata vijnë vetë, vetëm njëri nuk erdhi sepse...
Aktorja shqiptare Ana Lika ka folur publikisht për jetën personale.

Vitet kanë kaluar dhe ajo është ende në kërkim njeriut me të cilin mund të ndajë jetën, ndryshe nga adoleshenca. Aso kohe, Ana thotë se ka përjetuar eksperienca nga më të ndryshmet.

Në intervistën për “Thumb”, aktorja e humorit zbuloi historinë me një djalë të cilin e pëlqente, por u përball me të papriturën. Ai ishte homoseksual.

“Nuk jam zhgënjyer, pastaj u bëmë shumë shokë. Unë nuk e shpreh kurrë, kur kam dikë qejf. Kam një metodë timen: bëj sikur nuk i kam qejf. Dhe ata më vinë vetë. Njëri nuk vinte. E pyeta pastaj: “A kam ndonjë gjë unë personalisht?” Jo tha thjesht ke një gjë që s’më duhet mua. E mirë i thashë, të paktën s’është problem im”, tha duke qeshur aktorja, në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora.

loading...
loading...