Futbollistët kuqezi zgjedhin ishullin “e kushtueshëm” grek për pushime luksi (Foto)

Futbollistët kuqezi zgjedhin ishullin “e kushtueshëm” grek për pushime luksi (Foto)
Pas mbylljes së sezonit me klubet dhe pas dy ndeshjeve kualifikuese Euro 2020 të Kombëtares, ndaj Islandës e Moldavisë, shumica e futbollistëve të Kombëtares, janë duke pushuar këto ditë.

Odise Roshi dhe Bekim Balaj po i kalojnë pushimet së bashku në ishullin e njohur grek të Mikonos.

Ky ishull konsiderohet, si një ndër destinacionet më tërheqëse për turistët kudo në botë, dhe vizitohet nga njerëz të famshëm, ndaj edhe është edhe më i shtrenjtë.

loading...
loading...