Miriami dhe Albani, në pritje të fëmijës së dytë

Miriami dhe Albani, në pritje të fëmijës së dytë
Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, vetëm pak ditë pasi vendosën të martohet në Dubai, në një ceremoni private, publikuan këngën 'Duamë' në bashkëpunim me njëri-tjetrin.

Por surpriza e tyre nuk mbarojnë me kaq.

Albani dhe Miriami kanë konfirmuar në koncertin e këngëtarit në Prishtinë “Hapësira e një ëndrre” se do bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti i njohur i këngëtarëve pas humb viteve bashkëjetese dhe pasi u kurorëzuan edhe me martesë janë prindër të një vajze.

loading...
loading...