Qeni përleshet me peshkaqenin në det, video e pabesueshme

Qeni përleshet me peshkaqenin në det, video e pabesueshme
Një peshkaqen-tigër është filmuar në det, por ajo që ka pasuar ishte në kufijtë e të pabesueshmes.

Një qen e ka ndjekur peshkaqenin me not në breg dhe, pas një përleshjeje të shkurtër, e ka detyruar të largohet.

Pamjet janë xhiruar në ngushticën Torres, ndërmjet Australisë dhe Guinesë së Re dhe janë publikuar nga Daily Mail. /a.a/ Albanian Free Press Online/