Rama dhe trajneri italian vizitojnë portierin në spital. Ja kur do t'i rikthehet Aldo Teqja Partizanit?

Rama dhe trajneri italian vizitojnë portierin në spital. Ja kur do t'i rikthehet Aldo Teqja Partizanit?
Shefi i klubit Partizani, Olsi Rama si dhe trajneri italian, Franco Lerda dhe pjesëtarë të stafit të klubit kryeqytetas kanë shkuar sot pasdite për të parë gjendjen e fundit të portierit Aldo Teqja, në Spitalin e Traumës.

Gati një javë nga aksidenti, kur Teqja u tha se ra aksidentalisht nga kati i gjashtë i pallatit ku edhe banonte, gjendja e tij duket e përmirësuar ndjeshëm.

Siç e tregon edhe fotoja që drejtuesit e Partizanit ndanë me tifozët pas vizitës në spital të portierit, Teqja është drejt rikuperimit të plotë, ndërsa Partizani nuk e përjashton rikthimin e tij të shpejtë në fushë.

Klubi Partizani:

"Klubi njofton se gjendja shëndetësore e portierit Aldo Teqja është drejt përmirësimit të plotë. Shumë shpejt pjesëtari i skuadrës pritet të lërë ambientet e spitalit të Traumës. Klubi dhe tifozët vazhdojnë ti qëndrojnë pranë Aldos përgjatë gjithë periudhës së qëndrimit të tij në ambientet e spitalit. " NOA.al

loading...
loading...