Dashuri, filtrime dhe tani një velinë: të gjitha historitë e Bobo Vierit

Dashuri, filtrime dhe tani një velinë: të gjitha historitë e Bobo Vierit
Ish-velina bionde  dhe e para bjonde në zemrën e Bobo Vierit. Marrëdhënia e tyre besohet se nisi përpara verës. Ata janë fotografuar ato për herë të parë gjatë Kampit Veror “Bobo”, ngjarja bamirëse e organizuar prej tij, në Cervia. Vieri kohët e fundit mbylli një histori me modelen Jazzma Kendrick.

Elisabetta Canalis ka qenë dashuria e madhe për Bobo Vieri: ish-sulmuesi bombardues, kishte një marrëdhënie me të që zgjati katër vjet dhe përfundoi në vitin 2003. Bobo ka kujtuar gjithmonë se Elisabetta Canalis dhe Melissa Satta kanë qenë femrat e vetme që ai donte me të vërtetë.

Por pati kaq shumë flirtime që iu atribuan atij. Nga Ariadna Romero te Cristina Buccino, duke kaluar te Sara Tommasi, e cila pretendonte të ishte me të kur ai ishte ende i zënë me Melissa Satta. “Përshëndetje Bobobo! Pse më bllokove? Ke frikë të na tregosh aventurat tuaja?” - shkroi Tomassi në Tëitter. Pastaj lojtaret e volejbollit Nabila Chihab, Aida Yespica, Nicole Minetti dhe modelja Abruco Alessia Tedeschi: historia daton në vitin 2015, kur sulmuesi postoi në Instagram një foto të një luani dhe një luaneshë, duke shkruar “Një mbret përkulet vetëm përpara mbretëreshës së tij”. Pas historisë me modelen e Jazzma Kendrick, vjen  Konstanca Caracciolo: velina duket si një marrëdhënie e ndryshme nga të tjerët.

/a.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: