Intensifikimi i aksionit opozitar, Kryemadhi në zyrën e Bashës

Intensifikimi i aksionit opozitar, Kryemadhi në zyrën e Bashës
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim dhe kryetari i grupit parlamentar, Petrit Vasili, kanë zhvilluar një takim me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Takimi mes drejtuesve të dy forcave politike opozitare është zhvilluar në selinë blu.

Qëllimi i takimit mësohet të ketë qenë koordinimi i veprimeve në terren dhe qëndrimeve politike, në kuadër të intensifikimit të aksionit opozitar. /a.a/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: