Kur gjendesh gjithnjë pranë vajzave të bukura...“Rastësia e bukur” e Redi Jupit! (Foto)

Kur gjendesh gjithnjë pranë vajzave të bukura...“Rastësia e bukur” e Redi Jupit! (Foto)
Redi Jupi, ish-futbollisti i njohur i disa prej ekipeve të kryeqytetit dhe më tej ish-trajner i Dinamos dhe i ekipit kombëtar U-21, thuhet se rastësia e ndjek kudo.

Ai “akuzohet” nga miqtë më të afërt se gjendet gjithnjë pranë vajzave, madje vajzave të bukura, ndonëse kjo nga ana e tij kjo shpesh është konsideruar thjesht si një “rastësi e bukur”.

Por nuk është zbuluar deri tani është nëse janë vajzat ato që gjenden rastësisht gjithnjë pranë Redi Jupit, apo ndodh e kundërta.

Prej kohësh Jupi është pjesë e emisionit “Procesi Sportiv” në Top Channel. Ai njihet nga bota e futbollit si një ndër njerëzit më të hapur e kjo ndoshta e bën paksa më tepër tërheqës se të tjerët.

/a.m/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: