Olta Gixhari, sa vajzë me fat!

Olta Gixhari, sa vajzë me fat!
Olta Gixhari është aktorja më me fat në këto kohë. Në prag të festave, ajo është larguar për të shijuar disa ditë në Paris, buzë Senës, dhe me pamje nga Kulla Eifel, ka pozuar në këtë foto mbresëlënëse e piktoreske. Duket mjaft romantike dhe urojmë që foton ta ketë realizuar ndonjë mik a mikeshë, me të cilët të jetë argëtuar. Por nuk mbaron këtu, Olta ka takuar në aeroport edhe ish - kryeministrin Sali Berisha e pasi ka biseduar me të, ka pozuar bashkë me një nga personalitetet më të fuqishme në vend. Sa vajzë me fat!

Shpërndajeni me miqtë tuaj: