(VIDEO) Kali sulmon gazetaren në transmetim live, pamjet që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale

(VIDEO) Kali sulmon gazetaren në transmetim live, pamjet që po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale
Një kalë që endej rrugëve ka sulmuar një gazetare në një transmetim live.

Video që po bën bujë në rrjetet sociale është xhiruar nga operatori i TV Show në Turqi.

Kali afrohet dhe rrëzon përtokë gazetaren Ozge Mayetin që po raportonte nga Stambolli. /a.a/