Tre bukuroshe bashkë

Tre bukuroshe bashkë
Kjo foto sjell në publik tre nga vajzat më të bukura në panoramën e bukurisë shqiptare. Janë bërë bashkë në këtë foto, miss-i legjendar, Valbona Selimllari, modelja Adrola Dushi dhe modelja Kristina Baki. Ajo që bie në sy është se ka shumë ngjashmëri mes tyre, kanë tipare mesdhetare, janë tre bukuri brune por dallohet edhe fakti që nuk vihet re aspak diferenca në moshë mes Valbonës dhe dy bukurosheve të reja. Kjo foto vjen me urimin që edhe modelet e bukura, ta jetojnë moshën me kaq stil sa edhe Valbona.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: