Kryemadhi “qetëson” aleatët e PD-së: Nuk duam thela në qeverinë imagjinare

Kryemadhi “qetëson” aleatët e PD-së: Nuk duam thela në qeverinë imagjinare
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka deklaruar sot se LSI nuk do të hyjë në listat e PD-së me kandidatë për deputetë.

“Aleatet e PD të qetësohen, se LSI ka listën e vet dhe nuk dëshiron emrin në listën e PD-së”, tha kryetarja e LSI-së.

Kryemadhi ka folur për raportin me partinë e parë në opozitë:

“LSI nuk do mandate qyl dhe as thela në qeverinë imagjinare”. /a.a/ Albanian Free Press Online/

Shpërndajeni me miqtë tuaj: