Marina dhe Anjeza, seksi mbi shtrat

Marina dhe Anjeza, seksi mbi shtrat
Është një tendencë e fundit, ajo e pozave seksi mbi shtretër hotelesh e shtëpish.

Bukuroshet e showbiz-it shqiptar, udhëtojnë shumë e në këto udhëtime, nuk harrojnë të përshëndesin fansat me foto “hot”, nga dhomat e hoteleve dhe shtretërit, madje edhe veshur vetëm me të brendshme.

Kështu, Anjeza Branka, që ka udhëtuar drejt SHBA-ve, i uron mëngjesin fansave me foto provokuese nga shtrati, veshur me të brendshme të zeza.

Ndërsa Marina Fara ka zgjedhur të jetë edhe më provokuese mbi shtrat, me të brendshme të kuqe.

Po fotot, kush ua bën vallë? Kjo mbetet mister.

Shpërndajeni me miqtë tuaj: