Protestat e paralajmëruara, Kryemadhi dhe Vasili takim me Bashën

Protestat e paralajmëruara, Kryemadhi dhe Vasili takim me Bashën
Protestat e paralajmëruara të opozitës, mendohet të kenë qenë në qendër të një takimi që kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi dhe kreu i grupit parlamentar të kësaj partie, Petrit Vasili, kanë zhvilluar pasditen e sotme me kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Kujtojmë sakaq se sesioni parlamentar në fundvitin e kaluar u mbyll me protesta të opozitës, kundër zgjedhjes së Prokurores së Përgjithshme të përkohshme.

 

 

 

 

 

Shpërndajeni me miqtë tuaj: