Tmerri i kësaj gruaje në metronë e Berlinit, e "fluturojnë" nga shkallët me një goditje pas shpine (Video)

Tmerri i kësaj gruaje në metronë e Berlinit, e "fluturojnë" nga shkallët me një goditje pas shpine (Video)
Kjo grua ka pësuar një moment terrori në metronë e Berlinit.

Kamerat e sigurisë kanë fiksuar momentin kur një i panjohur e godet me shkelm në shpinë dhe e dërgon atë ‘në fluturim’ në fund të shkallëve.

Televizioni CCTV ka publikuar pamjet e tmerrit.

Agresori i veshur me xhinse dhe një xhaketë lëkure, vjen pas saj, duke mbajtur një birrë në një dorë dhe një cigare në tjetrën. /a.a/ Albanian Free Press Online/