Dashuroheshin që fëmijë, ja me kë lidhi martesë Harry Kane

Dashuroheshin që fëmijë, ja me kë lidhi martesë Harry Kane
Kapiten i Anglisë Harry Kane u martua me të dashurën e fëmijërisë Kate Goodland, të cilën e cilëson edhe "shokun më të mirë" të tij.

Sulmuesi i Tottenham Kane, 25 vjeç i ka dhënë një puthje në ballë 26-vjeçares në një foto të martesës së lumtur që publikoi në rrjetin social.

Nusja dukej mahnitëse e veshur me një fustan të bardhë. Ndërsa 25-vjeçari zgjodhi një xhaketë të bardhë dhe pantallona të zeza.

"Në në fund u martova me shoqen time më të mirë. Të dua Kate", -shkroi ai në foton e publikuar.

Kate është dashuria e fëmijërisë së Harry. Çifti u fejua në korrik 2017, vetëm disa muaj pas ardhjes në jetë të vajzës së tyre Ivy Jane. Ata mirëpritën fëmijën e tyre të dytë së bashku, Vivienne Jane, gushtin e kaluar.

Çifti e qëndruar larg vëmendjes së mediave. /l.k./

Marrë nga www.thesun.co.uk

 

loading...
loading...