“Pasoja” e divorcit me Dua Lipa! Foto

“Pasoja” e divorcit me Dua Lipa! Foto
Pas ndarjes nga këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, Isaac Carew, ka vendosur që të ndryshojë pamje.

Shefi i njohur i kuzhinës  është kthyer në rrjetet sociale pas një periudhe jo të mirë shëndetësore.

Isaac ka postuar së fundmi një fotografi ku duket krejt ndryshe, me mjekër.

Megjithatë ndjekësit e tij e kanë pëlqyer imazhin e ri të ish-të dashurit të Dua Lipa dhe e kanë komplimentuar.

loading...
loading...