Kejvina ndez rrjetin, Strakosha "sheh larg"! Foto

Kejvina ndez rrjetin, Strakosha "sheh larg"! Foto
Është përfolur për një lidhje të saj me portierin e Lazio dhe të Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha.

Por as Kejvina Kthjella dhe as Strakosha nuk kanë folur asnjëherë për lidhjen mes tyre.

Ermal Mamaqi ishte ai që hodhi “xixat” i pari, duke qenë se e kishte të punësuar te emisioni i tij në TV Klan, ku Kejvina fitoi famë në Shqipëri.

Ajo jeton prej kohësh në Itali, ndërkohë që me foton e fundit që ka postuar, ka “ndezur” rrjetin në këto ditë të nxehta korriku.

loading...
loading...